TÜRKİYE’NİN EMLAK YATIRIMI AÇISINDAN PARLAYAN YILDIZI DALAMAN’IN UYGUN FİYATLA ARSA ORTAKLIĞI İLE EV SAHİBİ OLMAK İSTERMİSİNİZ?

Dalaman, bakir doğası, hızla artan nüfusu ve emlak fiyatları ile Türkiye’nin turizm cenneti Muğla’nın en gözde ilçesi konumundadır.

Gayrimenkul sektöründeki birçok uzmanın, Türkiye’de emlak yatırımı için tavsiye listelerinde Dalaman’ın her zaman bulunması boşuna değildir.

Dalaman’da yaptığı projeleri söz verdiği zamanda teslim eden, değişen deprem yönetmeliklerine göre hareket ederek zemin iyileştirmesinde JET GROUT yöntemini kullanan, bahçe peyzajı, çocuk oyun alanları , spor alanları örnek teşkil eden, konutlarda oluşan problemlerin her zaman arkasında durup bu konuda hassasiyet gösteren, kısacası yaşanası yaşam alanları yaratarak sosyal hayatı kolaylaştıran gayrimenkul markası Üç Piramit olarak sizlere teklifimiz; ‘’Birlikte inşa edelim, hep birlikte kazanalım.’’
Sizleri de hem karlı hem güvenilir Arsa Ortaklığı ile Daire Sahibi Olma ya da diğer ifadeyle topraktan satış modelimize davet ediyoruz.

Projedeki seçtiğiniz dairenin arsa satın alma bedelini Tapu alımında ödeyerek arsa payını satın almış oluyorsunuz. Aynı gün içinde de noterde Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi’ ni imzalıyoruz. Bu sözleşmeye göre sizler inşaat bedellerini zamanında ödemeyi, yüklenici olarak biz de inşaatı zamanında ve teknik şartnameye göre bitireceğimizi taahhüt ediyoruz.

Burada özellikle ödemelerdeki hassasiyete nasıl dikkat ediyoruz biraz ondan bahsedelim. Arsa alırken sizlerden aldığımız ödemeleri tamamen arsa bedeline denk gelecek şekilde hesaplarız, daha sonraki ara ödemeler inşaatın bir kısmına katkısı olsun diye, en son ise kalan ödemeyi evlerin tesliminde hak ederek aldığımızdan, bütün sistem, sizlerin ödemelerini arsa veya inşaat ile karşılığını anında verme üzerine kuruludur. Dolayısı ile kimsenin aklına olumsuz bir düşünce gelmemektedir. Peşin ödeyen dostlarımız ise bizleri çok iyi tanıdığından dolayı ödemenin tamamını peşin ödeyerek hem bir kısım karlı olmaktadırlar hem de bize katkıları olmaktadır. Peşin ödemedeki indirim ise hem teslimdeki hem ara ödemelerin erken ödenmesinden doğan erken ödeme indirimidir.

Sistem Nasıl İşliyor;

Önce sizlerden gelen rezervasyonları topluyoruz. Belli bir sayıya ulaşınca önceden bildiğimiz arsalarla pazarlık yapıp 30/45 gün sonrası tapuyu almak için kapora verip mimarımıza taslakları çizdirdikten sonra sizlere sunum yapıyoruz. Sizler blok ve daire numaralarını seçtikten sonra sizlerden aşağıdaki örneği olan vekaletten alıp arsa peşinatından düşülmek üzere kapora alıyoruz. Peşinatın kalanını ise arsa tapusunu almadan 1-2 gün önce alıyoruz. (Daha önce peşinat parasının kalanını tapu günü alıyorduk fakat o gün çok karmaşa olduğundan aynı gün tapu ve noter sözleşmesinin yetişmeme durumu olduğundan 1-2 gün önce almaktayız.)

Siz de bu karlı yatırım modelinde yer almak ve sistemimize dahil olmak için tıklayınız

Proje detaylı dosyaları ve örnek noter sözleşmesi

Piramit Papatya 1 pdf indir

Piramit Papatya 2 pdf indir

Piramit Papatya 3 pdf indir

Piramit Saklıbahçe pdf indir

ÜST